Marmaris Uçak Bileti

Marmaris uçak bileti ile ilgili sorular

Marmaris Hakkında

Genel Bilgiler

Marmaris yeşilin ve mavinin tüm tonlarını yılın on iki ayında görebileceğiniz cennetten bir köşedir. Uzun kıyı şeridindeki koyların çokluğu, doğal liman oluşu, antik kentlere yakınlığı, doğal güzellikleri, mavi tur olanakları, modern yat limanları, körfezin her türlü su sporlarına olanak sağlaması, beş yıldızlısından başlayarak en mütevazı pansiyonuna kadar tüm turistlerin gönüllerince tatillerini geçirebilecekleri cennet bir ilçedir. Kısa bir süre öncesine kadar balıkçılığı, süngerciliği ve ıtırlı bitkileri ile tanınan Marmaris, bugün büyük bir turizm merkezi haline gelmiştir.

Kara ulaşımı yanı sıra Dalaman Havalimanı (DLM) ve Rodos Feribotları ile kolayca dış dünyaya açılma imkânı bulan Marmaris, Datça yolu üzerinde bulunması, Fethiye yoluna yakınlığı nedeniyle önemini arttırmaktadır. Akdeniz'deki yatlar için oldukça uygun bir doğal limanı olduğu gibi, Yalancı Boğaz'daki atölyelerde de yat imalatı ve bakımı yapılabilmektedir.

Akdeniz iklimine sahip oluşu, kışın bile denize girme imkânı sağlarken, etrafını çepeçevre saran sık ve yüksek dağlar ile çam ormanları, dünyada ender görülen Günlük (Liquidamber Orientalis) ağaçları ve geniş yapraklı çınar ağaçları Marmaris'in yeşil dokusunu oluşturur.

Eğer siz de yaz tatili için Marmaris’e gidecekseniz otellerde uygun fiyatlı konaklama amacıyla erken rezervasyon yaparken, hemen bugün en ucuz uçak bileti almak amacıyla, en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com’a girebilir ve Türkiye’nin bu harika bölgesi olan Marmaris’e en ucuz ve indirimli fiyatlarla güvenli ve konforlu uçabilirsiniz.

Marmaris’in iklimi genel olarak Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Marmaris’te yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Hava yılın büyük bir döneminde günlük güneşliktir. Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyı şeridindeki bütün yerleşim yerleri gibi güneş her zaman burada kendini göstermektedir.

Marmaris’in en güzel yanı ise ikliminden dolayı senenin 7-8 ayı denize girilebilmesidir. Bu sebepten dolayı ülkemizin en popüler tatil ve turizm yerlerinden biridir. Yaz aylarının başlarında ekonomiyi ayağa kaldırmaktadır. Deniz sıcaklığı 15 derecenin altına pek düşmemektedir. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında her ne kadar çok sıcak olsa da hafif esen meltem sayesinde daralıp bunalmıyorsunuz. Bu harika iklimi sayesinde Marmaris’i tabi ki gözde bir tatil yeri yapıyor. Gerçekten “harika bir tatil yaptım” diyebileceğiniz nadir yerlerden biridir burası.

Marmaris sahip olduğu iklim nedeniyle bahar ve yaz aylarında tatil için gidilebilecek en güzel bölgelerden biridir, bu nedenle yerli yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Marmaris için en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com üzerinden işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, istediğiniz dönem için önceden alacağınız uygun fiyatlı uçak bileti satın alarak Marmaris’e kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en önemli turizm ve tatil merkezlerinden birisi olan Marmaris'e ulaşım çok kolay ve pek çok alternatif mevcut. 

Marmaris'e en yakın Havalimanı Dalaman Havalimanı (DLM - Dalaman Havalimanı Telefon: 0 252 792 52 91) olup Marmaris'e mesafesi yaklaşık 88 kilometredir. Marmaris'e ulaşım için en pratik ve kolay yol olan uçak ile ulaşım için özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara'dan tüm büyük havayolu şirketleri ve özel havayolları Marmaris'e sayısız seferler düzenlemektedir. Örneğin İstanbul’dan uzun süreli kara yolu yolculuğu yerine havayolu şirketlerinin fırsatlarını takip edebilirsiniz. Dalaman üzerinden Marmaris’e ucuz uçak biletleri için sonfiyat.com sitesine girerek hem ucuz uçak bileti bulabilir hem de kampanyalı ya da indirimli uçuşları takip ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e Havaş Otobüsleri ile transfer mümkün olup Marmaris'e ulaşım yaklaşık 1,5 saat sürmektedir. Marmaris'e yurtdışından gelen turistler de aynı zamanda Dalaman Havalimanı'nı tercih etmektedir. 

Marmaris'e karayolu ile ulaşım da son yıllarda yollarda yapılan düzenlemelerle çok rahat ve konforlu hale gelmiştir. Gerek özel aracınızla gerekse İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere çok sayıda ilimizden Marmaris'e otobüs seferleri yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Vivi'den araç kiralama işlemi yaparak Marmaris'e gelebilirsiniz. 

Otobüs ile yolculuk İstanbul'dan yaklaşık 13 saat, İzmir'den 5 saat, Ankara'dan 10 saat ve Bodrum'dan 3 saattir. Marmaris otogarı (Marmaris Otogarı Telefon: 0 252 412 30 37) Marmaris'in hemen girişinde yer almaktadır. 

Marmaris, Türkiye'nin ve Akdeniz'in en önemli ve imkânları büyük marina ve yat limanına sahiptir. Bodrum ve Datça'dan arabalı feribotlar düzenli olarak Marmaris'e seferler yapmaktadır (Telefon: 0252 316 10 87). 

Ayrıca haftada 2 kere olmak üzere Bodrum-Marmaris arasında hidrofil seferleri yapılmaktadır (Bodrum Express Lines - www.bodrumexpresslines.com )

Özel yat ve teknesi olanlar da Marmaris Marinası'nı kullanmaktadırlar. Ayrıca Marmaris Limanı'ndan Rodos Adası’na da düzenli katamaran ve feribot seferleri yapılmaktadır. 

Marmaris önemli bir turizm merkezi olduğu için her yıl çok sayıda insan Dalaman Havalimanı üzerinden Marmaris’e gitmektedir. Bu nedenle özellikle havayolu ile Marmaris’e gidenler için havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım da imkânları gelişmiş denebilir. Marmaris merkezi küçük bölgedir, kent içi ulaşımda dolmuşları ya da yürümeyi tercih edebilirsiniz. Marmaris yakınındaki beldelere ulaşım sağlamak için kiralık araçlar, ticari taksiler ve geç saatlere kadar hizmet veren şehir içi dolmuşlarını ve belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Havalimanından Marmaris merkezine, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Göcek ve Fethiye’ye gidiş dönüş için Havaş servislerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’na ulaşım için kullanılan belediye otobüs seferlerini görmek için Muğla Belediyesine ait siteye burayı tıklayıp ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Havaş seferlerine ve ücret tarifelerine burayı tıklayıp ulaşabilirsiniz.

YDA Dalaman Havalimanı ile Marmaris’e ulaşım için dilerseniz bir rent a car şirketinden araç kiralama yapabilir ya da havaalanı transferi yapan ve gideceğiniz bölgeye ekonomik transfer hizmeti veren özel araçlardan faydalanarak ucuz transfer yapabilirsiniz. Diyelim ki tüm en ucuz uçak bileti tarihleri için, ucuz bilet alma siteleri içinde en iyilerinden biri olan sonfiyat.com’a girdiniz. Uçacağınız güne en uygun ve en ucuz uçak biletini Pegasus şirketinden buldunuz ve aldınız, ardından uçuş saatinize uygun araç kiralama ya da transfer hizmeti satın alarak Marmaris (Dalaman) uçuşunuzu, uçuş öncesi ve uçuş sonrasını konforlu hale getirebilirsiniz.

Eğlencesi bol bir turizm merkezi olan Marmaris’te sakinlik arayanlar ve doğayı, tarihi bölgeleri keşfetmek isteyenler daha çok İçmeler, Armutalan, Turunç gibi yerleri tercih edebilirler. Eğlenceden uzak kalmayanlar ise şehir merkezine yakın otelleri ve konaklama tesislerini seçebilirler. Böylece hem yeme içme mekânlarına hem de eğlence alanlarına yürüyerek ulaşabilirler.

Kendi havalimanına sahip olmasa da uçakla Dalaman üzerinden kolayca erişilebilen Marmaris’te, muhteşem sahillere sahip tesislerde, ucuz ve uygun fiyatlara konaklama seçeneklerini değerlendirebilmek adına gideceğiniz dönemi çok öncede belirleyerek; erken rezervasyon yaptırmanız sizin için iyi olacaktır. Tatiliniz için otel rezervasyonu yaparken aynı tarihlerde Dalaman üzerinden Marmaris’e ucuz uçak bileti almak amacıyla, en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com’dan gidiş dönüş uçak biletinizi indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Bir turizm merkezi olan Marmaris’te tercihi sakinlik ve doğa olanlar, tarihi bölgeleri keşfetmek isteyenler daha çok İçmeler, Armutalan, Turunç gibi yerlerde konaklayabilirler. Tatil anlayışında eğlenceye yer verenler ise şehir merkezine yakın otelleri ve konaklama tesislerini seçebilirler. 

Marmaris ilçe merkezinde yürüyerek birçok noktaya kısa süre içerisinde rahatça ulaşabilirsiniz. Ancak Turunç, İçmeler, Uzunyalı ve Siteler’e gitmek için dolmuş, taksi gibi alternatif ulaşımı kullanmak gerekir, araba kiralamak da bir diğer seçenek olabilir. Marmaris’te kalacağınız bölgeyi ve konaklayacağınız oteli seçtikten sonra en ucuz uçak bileti fiyatları için sonfiyat.com adresine girip Dalaman’a tarifeli sefer yapan tüm havayolları şirketlerinden indirimli ve en ucuz uçak bileti satın alarak Marmaris’e seyahat edebilirsiniz.

Marmaris mutfağı, tipik Akdeniz mutfağı özelliklerini taşır. Ot yemekleri, salatalar ve zeytinyağlılar ön plandadır. Bunun dışında balık ve deniz ürünlerinin her çeşidini, her mevsim taze olarak bulabilmeniz mümkün Marmaris’te. Marmaris’in yerel mutfağında ise Börülce (karnıkara), Çıtırmak Tatlısı, Sura Doldurması, Keşkek, Pirinçli Balık, Çıntar (mantar) Kavurması, Çıntar Köftesi, Kıstırma, Köreme Böreği, Karpuz Reçeli, Katmer, Ballı Kabak gibi ön plandaki lezzetlerin tatlarına bakmanızı öneririz.

Bunun dışında akşamları taze mevsim balıklarının ve çeşit çeşit mezenin tadına bakabilirsiniz. Gün batımına karşı balık keyfi de yaşayabilirsiniz. Turistik bir bölge olması sebebiyle hemen her köşede tost, gözleme gibi atıştırmalıkları sunan mekânları bulabilirsiniz. Bunların dışında ızgara et çeşitleri, kebap, pide, lahmacun gibi lezzetleri yapan yerler de kolayca ulaşılabilir. Sıcak mevsimde gün içinde serinlemek için güzel yöresel tatları barındıran bir dondurmayı tercih edebilirsiniz. 

Yukarıda bazılarını sayabildiğimiz Marmaris mutfağına ait bu lezzetleri tatmak ve eğlenceli bir gece geçirmek için, Marmaris’e giden birçok yerli turist de bulunuyor. Siz de yurt dışı ve Türkiye uçak bilet fiyatları için sonfiyat.com web sitesine göz atarken, Dalaman’a uçak bileti kaç TL diye bakabilir, gün içerisinde yakaladığınız indirimli uçak bileti fırsatlarından faydalanıp Dalaman üzerinden Marmaris’e uçmak için en ucuz uçak biletini satın alarak bu zengin mutfağı tatmaya gidebilirsiniz. Eğer tatil sezonu içinde gitmişseniz uygun bir plajda güneşin ve denizin tadını çıkarabilir, tatil sonunda yine Dalaman üzerinden uçuşla evinize geri dönebilirsiniz.

Marmaris’te yemek yenilebilecek bazı mekânları da sizinle paylaşmak isteriz.

 • Ahtapotçu Mehmet Usta (Söğüt) 
 • Barış Usta (Netsel Marina)
 • Liman Restoran (Yat Limanı)
 • Mares Meyhane (Grand Yazıcı Otel)
 • Mavi Deniz Restoran (Selimiye)
 • Sardunya Restoran (Selimiye)
 • So Sweet Dessert & Coffe House
 • KalaBalık  (Barbaros Caddesi)
 • Cafe Anne (Munamar Otel yanı)

Marmaris'te gezilecek çok fazla yer bulunur, hatta bunlar için sınırsızdır diyebiliriz. Marmaris, tatilcilerine çok sayıda ve etkileyici gezilecek yer imkânı sunmaktadır. Köyleri, antik kentleri, piknik alanları, milli parkları ve muhteşem doğası ile Marmaris ve çevresinde çok sayıda gezilecek ve görülecek yer bulunmaktadır. Marmaris otelleri, Marmaris Apart Otelleri, Marmaris pansiyonları ve Muğla otelleri özellikle yaz aylarında 400.000'i aşkın yabancı turisti ağırlamakta. Bu özellikleriyle beraber Marmaris, Ege ve Akdeniz'in turizm cenneti olarak da adlandırılabilir.

Marmaris'in muhteşem plajları, Marmaris Aqua ve Su Parkları, Marmaris Kalesi, Dalyan, İçmeler beldesi, Turunç beldesi, Kleopatra Adası ve Plajı, Marmaris Müzeleri, Marmaris'in Çevre Köyleri ve Kızkumu Plajı, Marmaris'te mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır.

Marmaris Kalesi: Marmaris'in simgelerinden olan Marmaris Kalesi, yat limanının hemen arkasında yer alıyor. Merkezden yürüyerek ulaşabileceğiniz kale, 1991 yılında restore edilmiş ve Marmaris Müzesi olarak ziyarete açılmıştır. Müzede Hellenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait arkeolojik eserler sergileniyor.

Hafsa Sultan Kervansarayı, Osmanlı Dönemi'ne ait yapılardandır ve 1545 yılında inşa edilmiştir. Kale yolu üzerinde bulunan kervansaray, günümüzde özel mülkiyette olup, turistik ve hediyelik eşya satan dükkânları barındırmaktadır. 

Halıcı Ahmet Urkay Müzesi, Marmaris'e 10 km uzaklıkta, Muğla yolu üzerinde yer alır. 3 bin m2'lik bir alan üzerine kurulu olan özel müze, etnografya ve arkeoloji olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

Marmaris'in hem merkezinde hem de çevre beldelerinde birbirinden muhteşem kumsallar bulunuyor. Denizin, güneşin ve doğanın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bu plajlar arasında mutlaka görmenizi tavsiye ettiklerimiz ise İçmeler Plajı, Turunç Halk Plajı, Cennet Adası Plajı, Sedir Adası Plajı, Uzunyalı Plajı, Boncuk Koyu Plajı.

Ayrıca Marmaris, çevresinde yer alan el değmemiş eşsiz güzellikteki koyları ile bilinen bir cennet. Bördübet, Kumlubük, Abdi Reis Koyu, Ayın Koyu, Kızkumu, Amos Koyu, Marmaris Boncuk Koyu, Turunç, Hisarönü, Selimiye gibi yerleri Marmaris tatiliniz sırasında mutlaka keşfetmelisiniz. Birçoğuna karayolu ile ulaşabileceğiniz bu koylara aynı zamanda deniz yolundan günlük tur yapan tekneler ile de gitmeniz mümkün.

Marmaris, aynı zamanda bir festival kentidir. Neredeyse yılın her döneminde düzenlenen festivallere katılım sağlayarak eğlence, kültür ve sanat dolu vakitler geçirebilirsiniz.

Marmaris Denizcilik ve Bahar Festivali, Uluslararası Marmaris Yat Festivali, Uluslararası Marmaris Yacht Charter Show, Marmaris Sinema Festivali ve Uluslararası Marmaris Yat Yarışları, popüler Marmaris festivalleri ve etkinlikleri arasındadır. 

Marmaris gece hayatı ve gece eğlencesi denince, dar bir sokak içerisinde ilerleyen Marmaris Barlar Sokağı aklınıza gelmeli. Bu denli canlı ve hareketli sokakta, birbirinden güzel ve farklı onlarca disko, bar, cafe ve canlı müzik sunan mekân karşılıklı olarak sıralanıyor. İşte eğlencenin keyfine varabileceğiniz bazı mekânları sizlerle paylaşıyoruz.

 • Blackpool Bar, 
 • Jimmys Martinis
 • Anfield Bar
 • Ibrox Bar Marmaris
 • Santana Bar,
 • Malibu Beach Bar
 • Davy Jones Locker
 • VIP Beach Bar
 • SHAME Hip Hop Bar,
 • Club Areena
 • Chill Out Cafe & Bistro
 • Crazy Daisy Bar & Night Club
 • Red Devils of Manchester,
 • Club Pacha Marmaris
 • Karma Cocktail's & Dance Bar
 • Green House Bar
 • Tiger Tiger Club
 • Ushers Bar
 • Canary Bar
 • Scotia Bar
 • Ace Bar
 • Palace Beach Club 
 • Sport Inn Cafe Bar
 • Irish Bar
 • Mitos Bar
 • Tiki Beach Bar
 • Champion Bar
 • Vanilla Bar
 • Nelly's Pub
 • Red White Cafe Bar

Marmaris'te alışveriş imkânı oldukça geniş. Özellikle mücevher, deri, halı, kilim ve giyim üzerine çok sayıda mağaza ve alışveriş merkezi mevcut. 

Marmaris balı ve reçelleri de bölgenin meşhur lezzetlerinden sayılabilir. Ayrıca Çarşamba İçmeler pazarı, Perşembe Marmaris pazarı ve Salı Armutalan pazarına uğrayarak yöresel ürünler veya ihtiyacınıza göre alışveriş yapabilirsiniz. 

Netsel Marina

Marmaris Büyük Çarşı (Grand Bazaar - Çarşı Market)

Marmaris Perşembe Pazarı ve İçmeler Çarşamba Pazarı

Marmaris'te haftalık olarak kurulan ve yerel ürünlerin satıldığı Marmaris Perşembe Pazarı ve İçmeler Çarşamba Pazarı’na da uğramanızı tavsiye ederiz. Taze sebze meyve ve yiyeceklerden tekstil ve hediyelik eşyaya kadar pek çok alternatif mevcut. 

Marmaris’te ister hesaplı isterseniz lüks alışveriş yapabileceğiniz AVM’lerin bazılarını sizler için sıraladık.

 • Marmaris AVM 
 • Point Center AVM 
 • Blue Port AVM
 • Netsel Marina AVM 
 • Tesco Kipa AVM 
 • CNS AVM

Marmaris, aynı zamanda bir festivaller kentidir. Yıl boyunca çeşitli aylarda düzenlenen festivallere denk geldiğinizde, festivallere katılım sağlamayı ve eğlenceli vakit geçirmeyi unutmayın. Aşağıda Marmaris’te düzenlenen festival ve şenliklerin bazıları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu festival zamanlarını önceden takip ederek sonfiyat.com üzerinden ilgili ayın en ucuz uçak biletleri hangi havayolu şirketinde var diye bakabilir, örneğin Pegasus ile ekonomik uçak bileti fiyatları ile İstanbul Dalaman üzerinden Marmaris’e ucuza uçak bileti satın alarak uçabilirsiniz.

 • Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali (Ekim ayı)
 • Marmaris Sinema Festivali (Haziran-Temmuz arası)
 • Marmaris Amfi Tiyatro Yaz Konserleri (Yaz aylarında)
 • Marmaris Denizcilik ve Bahar Festivali (Mayıs ayı)
 • Uluslararası Marmaris Yat Festivali (Mayıs ayı)
 • Uluslararası Marmaris Yat Yarışları (Kasım ayı)
 • Marmaris Kadın ve Sanat Festivali (Mart ayı)
 • Marmaris Tiyatro Festivali (Mart ayı)

 • Hıdrellez Şenlikleri (Mayıs)

Marmaris’te bütçenize göre konaklayabileceğiniz birçok otel bulunuyor, bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 • JdW Design Hotel
 • Elegance Hotels İnternational
 • Green Nature Diamond
 • Myra Hotel
 • Begonville Beach Hotel
 • Aegean Park Hotel
 • Örsmaris Boutique Hotel
 • Orhaniye İncir
 • Pearl Of Marmaris
 • SuneoClub Mersoy Bellavista
 • Club İdaş İçmeler Hotel
 • Green Nature Resort & Spa
 • SunBay Park Hotel
 • Comet Deluxe Hotel
 • Marmaris Beach Hotel
 • Candan Citybeach Hotel
 • Reis Maris
 • Grand Yazıcı Club Turban
 • Grand Yazıcı Club Marmaris Palace

Eğlencesi bol bir turizm merkezi olan Marmaris’te sakinlik arayanlar ve doğayı, tarihi bölgeleri keşfetmek isteyenler daha çok İçmeler, Armutalan, Turunç gibi yerleri tercih edebilirler. Eğlenceden uzak kalmayanlar ise şehir merkezine yakın otelleri ve konaklama tesislerini seçebilirler. Böylece hem yeme içme mekânlarına hem de eğlence alanlarına yürüyerek ulaşabilirler.

Kendi havalimanına sahip olmasa da uçakla Dalaman üzerinden kolayca erişilebilen Marmaris’te, muhteşem sahillere sahip tesislerde, ucuz ve uygun fiyatlara konaklama seçeneklerini değerlendirebilmek adına gideceğiniz dönemi çok öncede belirleyerek; erken rezervasyon yaptırmanız sizin için iyi olacaktır. Tatiliniz için otel rezervasyonu yaparken aynı tarihlerde Dalaman üzerinden Marmaris’e ucuz uçak bileti almak amacıyla, en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com’dan gidiş dönüş uçak biletinizi indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Bir turizm merkezi olan Marmaris’te tercihi sakinlik ve doğa olanlar, tarihi bölgeleri keşfetmek isteyenler daha çok İçmeler, Armutalan, Turunç gibi yerlerde konaklayabilirler. Tatil anlayışında eğlenceye yer verenler ise şehir merkezine yakın otelleri ve konaklama tesislerini seçebilirler. 

Marmaris ilçe merkezinde yürüyerek birçok noktaya kısa süre içerisinde rahatça ulaşabilirsiniz. Ancak Turunç, İçmeler, Uzunyalı ve Siteler’e gitmek için dolmuş, taksi gibi alternatif ulaşımı kullanmak gerekir, araba kiralamak da bir diğer seçenek olabilir. Marmaris’te kalacağınız bölgeyi ve konaklayacağınız oteli seçtikten sonra en ucuz uçak bileti fiyatları için sonfiyat.com adresine girip Dalaman’a tarifeli sefer yapan tüm havayolları şirketlerinden indirimli ve en ucuz uçak bileti satın alarak Marmaris’e seyahat edebilirsiniz.

Marmaris Uçak Bileti Fiyatları

Marmaris Hava Durumu

Marmaris
TR .
19 °c
parçalı bulutlu
2024-05-27 12:00:00

24 °c
24 °c
2024-05-28 12:00:00

25 °c
25 °c
2024-05-29 12:00:00

25 °c
25 °c
2024-05-30 12:00:00

25 °c
25 °c
2024-05-31 12:00:00

26 °c
26 °c

Diğer Türkiye Destinasyonları

Etkinlikler