SunExpress Uçak Bileti

En Ucuz SunExpress Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları

SunExpress Hakkında

SunExpress Hakkında

SunExpress 1989 yılında Antalya’da, Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın eşit ortaklığı ile Avrupa-Antalya arasında turistik charter seferleri yapmak için kuruldu. 1990 yılında ilk uçuşunu gerçekleştiren şirket, Alman ve Türk sivil havacılığındaki zengin birikimli iş birliğinden faydalanarak gelişmiştir.

2001 yılında Antalya – Frankfurt arasında uçuş gerçekleştirerek Türkiye’nin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu şirketi olmuştur.

Günümüzde SunExpress yaklaşık 60 bin uçuş ve %84’lük doluluk oranı ile 9 milyona yakın yolcu taşımıştır. 2021 yılına kadar satın alma planlarını yürürlüğe koyan SunExpress, bugün Türkiye ve Avrupa genelindeki birçok ülkeden 3.800’i aşkın personeli ve 66 adet Boeing737-800 NG ve 6 adet Airbus 330-200 uçağı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

SunExpress biletleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için sonfiyat.com’a hızlıca bakabilir, Sunexpress’in özellikle uygun ve ekonomik fiyatlı Avrupa uçuşlarını kolayca inceleyebilirsiniz.

SunExpress Uçuş Noktaları

Türkiye’nin de içinde olduğu 22 farklı farklı ülkede 80’e yakın noktaya uçmakta olup Türkiye içinde ve Rusya, bazı Kuzey Afrika ülkeleri ile Avrupa’nın birçok bölgesine tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

SunExpress Sadakat Programı

SunExpress Bonus ile müşteri sadakat programı oluşturan SunExpress, müşterilerine hem hızlı ve kolay rezervasyon imkânı sağlamakta hem de puanlar, ayrıcalıklar ve üyelere özel kampanyalarla uygun fiyatlı ve hesaplı uçuş fırsatları yaratmaktadır.

SunExpress İletişim Bilgileri

SunExpress Whastapp Destek Hattı: +90 541 782 3081 & +90 541 444 0797
SunExpress Çağrı Merkezi Telefonu: +90 4440797
SunExpress Müşteri İlişkileri e-posta adresi: travelcenter@sunexpress.com
SunExpress Kayıp Eşya Servis e-posta adresi: lost_found@sunexpress.com
SunExpress Web Sitesi: https://www.sunexpress.com
SunExpress Online Check-in: https://www.sunexpress.com/tr/online-check-in/

SunExpress Sosyal Medya Hesapları

SunExpress Facebook Adresi: https://www.facebook.com/SunExpressTurkiye
SunExpress Twitter Adresi: https://twitter.com/sunexpress_int
SunExpress Yotube Adresi: https://www.youtube.com/user/SUNEXPRESS
SunExpress Instagram Adresi: https://instagram.com/sunexpress
SunExpress ile uygun fiyatlara uçmak için sonfiyat.com’a girerek, dilediğiniz tarihler ve uçuş bölgelerine, en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla bilet alabilir; güvenli ve konforlu bir havayolu ile uçabilirsiniz.