Pegasus Airlines Uçak Bileti

En Ucuz Pegasus Airlines Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları

Pegasus Airlines Hakkında

Pegasus Airlines Hakkında

1990 yılında kurulan Pegasus Hava Yolları, aynı yılın mayıs ayında ilk uçuşunu gerçekleştirdi. 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınan Pegasus, Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren ve uçmanın herkesin hakkı olduğuna duyduğu inanç ile Kasım 2005 tarihinde, düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olarak tarifeli iç hat seferlerine başladı.

Official Airline Guide tarafından hazırlanan raporda, IATA- IOSA Belgesi sahibi Pegasus Hava Yolları 2011, 2012 ve 2013 yıllarında tarifeli uçuşlarda koltuk kapasitesi açısından “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” şirketi olmuştur.

Pegasus Airlines Uçuş Noktaları

Türkiye dâhil toplam 43 ülkedeki 109 noktaya tarifeli seferler düzenleyen Pegasus, yurt içinde 39 yurt dışında ise 70 noktayı birbirine bağlamaktadır. Toplamda 83 adetlik uçak filosu olan Pegasus’un uçaklarından 75 adedi kendi adına, 6 adedi Izair-İzmir Havayolları A.Ş. ve 2 adedi de Air Manas LLC Co. Adına uçmaktadır.

Siz de hemen bugün Pegasus’un filosu ile uçmak için, en uygun uçak bileti sitesi olan sonfiyat.com’a girebilir ve Pegasus’un uçuş yaptığı 109 noktadan herhangi birine en ucuz, indirimli fiyatlarla bilet alabilir, güvenle ve konforla uçabilirsiniz.

Pegasus Airlines Sadakat Programı

Pegasus BolBol müşteri sadakat programı oluşturan Pegasus, müşterilerine hem hızlı ve kolay rezervasyon imkânı sağlamakta hem de puanlar, ayrıcalıklar ve üyelere özel kampanyalarla uygun fiyatlı ve hesaplı uçuş fırsatları yaratmaktadır.

Pegasus Airlines İletişim Bilgileri

Pegasus Merkez Ofis Telefonu: +90 216 560 7000
Pegasus Çağrı Merkezi Telefonu: +90 888 228 1212
Pegasus Kayıp Eşya Bildirim: https://www.flypgs.com/bize-yazin/kayip-bagaj-basvuru
Pegasus Web Sitesi: https://www.flypgs.com/

Pegasus Airlines Sosyal Medya Hesapları

Pegasus Facebook Adresi: https://www.facebook.com/PegasusHavayollari/
Pegasus Twitter Adresi: http://twitter.com/ucurbenipegasus
Pegasus Yotube Adresi: https://www.youtube.com/pegasusairlines
Pegasus Instagram Adresi: http://instagram.com/pegasusairlines
Pegasus Mobil Android Uygulaması: Tıkla İndir
Pegasus Mobil iPhone Uygulaması: Tıkla İndir
Pegasus Hava Yolları ile uygun fiyatlara uçmak için sonfiyat.com’a girerek, dilediğiniz tarihler ve uçuş bölgelerine, en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla bilet alabilir; güvenli ve konforlu bir havayolu ile uçabilirsiniz.