KLM Uçak Bileti

En Ucuz KLM Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları

KLM Hakkında

KLM Hakkında

7 Ekim 1919 yılında kurulmuş olan KLM Royal Dutch Airlines (KLM) 145 noktaya günde yaklaşık 700 uçuş gerçekleştirmektedir her geçen gün filosuna yeni uçaklar ekleyen ve yılda ortalama 26 milyon yolcu taşıma kapasitesiyle, Kraliyet Hava Yollarına yakışan bir uçuş ve hizmet deneyimini müşterilerine sunmaktadır.

KLM aynı zamanda dünyanın en büyük havayolu ittifaklarından birisi olan SkyTeam üyesidir ve Air France ile ortaktır. 118 adet uçaktan oluşan KLM filosu ile kraliyet kalitesinde yolculuk yapabilirsiniz.

KLM Uçuş Noktaları

Merkezi Amsterdam’da bulunan KLM ile Kuzey ve Güney Amerika, Asya, Afrika kıtalarının yanı sıra 74 ülkeden 145 uçuş noktasına seyahat edebilir. Tarihinin en eski ve köklü havayolu şirketlerinden biri olan KLM ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

KLM’nin üstün hizmet kalitesi ile sağladığı uçuşlara enuygun ve ucuz uçak biletini arayanlar sonfiyat.com’a girebilir ve KLM’nin uçuş yaptığı yüzlerce noktadan herhangi birine en ucuz, indirimli fiyatlarla bilet alabilir, güvenle ve konforla uçabilirsiniz.

KLM Sadakat Programı

KLM Royal Dutch Airlines’ın sadakat programı olan Flying Blue’ya ücretisiz üye olarak mil puanları kazanabilirsiniz. Yaptığınız uçuşlar sonrasında deneyim puanı kazanarak sebiye atlayabilir ve kademeli olarak artan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Mil puanlarınızla uçuş yapmanın dışında çevrim içi alışverişlerinizde kullanabilir dilerseniz de bir derneğe veya girişime bağışlayabilirsiniz. Explorer, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere 4 farklı üyelik şekli sağlayan Flying Blue’ya ücretsiz üye olarak KLM’in fırsatlarla dolu Dünyasından faydalanabilirsiniz.

KLM İletişim Bilgileri

KLM Royal Dutch Airlines Türkiye Çağrı Merkezi Telefonu: +90 212 375 5776
KLM Royal Dutch Airlines İletişim Formu: https://www.klm.com/travel/tr_en/customer_support/customer_support/contact/travel.htm
KLM Royal Dutch Airlines Bagaj İlgili Sorular İçin Telefon No: +90 212 375 5776
KLM Royal Dutch Airlines Web Sitesi: https://www.klm.com/home/tr/tr

KLM Sosyal Medya Hesapları

KLM Royal Dutch Airlines Facebook Adresi: https://twitter.com/KLM
KLM Royal Dutch Airlines Youtube Adresi: https://www.instagram.com/KLM/
KLM Royal Dutch Airlines Linkedin Adresi: Tıkla İndir
KLM Royal Dutch Airlines Mobil iPhone Uygulaması: Tıkla İndir
Siz de KLM Royal Dutch Airlines ile uygun fiyatlara uçmak için sonfiyat.com’a girerek, dilediğiniz tarihler ve uçuş bölgelerine, en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla bilet alabilir; güvenli ve konforlu bir havayolu ile uçabilirsiniz.