Lufthansa Uçak Bileti

En Ucuz Lufthansa Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları

Lufthansa Hakkında

Lufthansa Hakkında

Almanya’da 1953 yılında kurulan Lufthansa, yan şirketleriyle birlikte Avrupa’nın ve dünyanın en büyük ve en prestijli havayolu şirketlerinden biri haline gelmiştir. Kısmen özel kısmen de devlet kuruluşu olan Deutsche Lufthansa AG şirketi Almanya’nın ulusal havayolu şirketidir.

Sunduğu kaliteli, konforlu ve güvenli uçuş hizmetleriyle birçok ödül kazanan ve dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Frankfurt merkezli Lufthansa, aynı zamanda yine dünyanın en büyük uçak filolarından birinin sahibidir.

Lufthansa Uçuş Noktaları

74 ülkede 211 uçuş noktasına (destinasyona) tarifeli seferler düzenleyen Lufhansa’nın filosunda 264 uçağı ve dünya çapında 120 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Siz de hemen bugün Lufthansa’ya ait bu büyük uçak filosu ile uçmak için, en uygun uçak bileti sitesi olan sonfiyat.com’a girebilir ve Lufthansa’nın uçuş yaptığı 211 noktadan herhangi birine en ucuz, indirimli fiyata uçak bilet, alabilir, güvenle ve konforla uçabilirsiniz.

Lufthansa Sadakat Programı

Miles&More müşteri sadakat programını kullanan Lufthansa, müşterilerine hem hızlı ve kolay rezervasyon imkânı sağlamakta hem de puan ve dünya çapındaki Lufthansa WorldShop’larda üyelere özel alışveriş kampanyaları, araç kiralama hizmetleri, uygun fiyatlı ve hesaplı uçuş fırsatları yaratmaktadır.

Ayrıca Lufthansa, PartnerPlusBenefit ile kurumsal yapıdaki işletmeler ve organizasyonlar için puanlar ve miller hediye etmektedir.

Lufthansa İletişim Bilgileri

Lufthansa Türkiye Çağrı Merkezi Telefonu: +90 212 354 88 88
Lufthansa Almanya Çağrı Merkezi Telefonu: +49 (0) 69 86 799 799
Lufthansa İletişim E-Posta Adresi: customer.relations@lufthansa.com
Lufthansa Web Sitesi: https://www.lufthansa.com/tr/tr/homepage

Lufthansa Sosyal Medya Hesapları

Lufthansa Facebook Adresi: https://facebook.com/Lufthansa/
Lufthansa Twitter Adresi: http://twitter.com/lufthansa
Lufthansa Youtube Adresi: https://www.youtube.com/user/Lufthansa/
Lufthansa Instagram Adresi: https://www.instagram.com/lufthansa/
Lufthansa Linkedin Adresi: https://www.linkedin.com/company/lufthansa/
Lufthansa Mobil Android Uygulaması: Tıkla İndir
Lufthansa Mobil iPhone Uygulaması: Tıkla İndir
Lufthansa ile uygun fiyatlara uçmak için sonfiyat.com’a girerek, dilediğiniz tarihler ve uçuş bölgelerine, en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla bilet alabilir; güvenli ve konforlu bir havayolu ile uçabilirsiniz.