Türk Hava Yolları: Meksika Uçuşları Artıyor

08.09.2021,

Türk Hava Yolları kurumdan aldığımız yeni habere göre Meksika uçuşlarında sefer sayıları artıyor. Meksika’ya ister kurumsal seyahat ister küçük bir tatil için ziyarete gitmek isterseniz artık çok daha rahat bile seçenekleri bulabileceksiniz.

Haftanın 6 gününe tekabül eden bu süreçte sizlerde haftanın 6 günü uçak bileti alımı için tercih yapabileceksiniz. Meksika’nın güzellikleri, özellikle farklı damak lezzetlerine sahip mutfağını keşfetmeniz sizi farklı bir dünyaya sürükleyecek. Meksika mutfağı birçok kültürden etkilendiği için oldukça zengindir. Temel besin kaynakları mısırdır, genelde yemeklerde mısır kullanıldığını görebilirsiniz. Sokak başlarında olan atıştırmalıklar her zaman bulabileceğiniz, Meksika’ya özgü lezzetli yiyeceklerdir. Vejeteryanlar için sulu armut kaktüsü iyi bir tercih olabilir. Ayrıca çok lezzetli mantarları olduğundan, enfes mantar yemeklerini de tadabilirsiniz.

Meksika’ya gittiğinizde sevdiklerinize hediyelik eşya almak için çokça seçeneğiniz bulunur. Bu seçenekler arasında, gümüş takılar, özel işlemeli süs eşyaları, butik mağazalar ve içerisinde birçok hatıra kaynağı bulabilirsiniz.

Meksika’nın tadını doyasıya çıkarmak için artık seçeneğiniz çok fazla. Türk Hava Yolları açıklaması şöyle; Haftada 5 frekans olarak icra edilen İstanbul - Mexico City (MEX) - Cancun (CUN) - İstanbul seferleri 6 Ekim 2021 tarihi itibarıyla (3.gün seferlerinin eklenmesiyle) haftada 6 frekans, 5 Kasım 2021 tarihi itibarıyla (5.gün seferlerinin eklenmesiyle) haftada 7 frekans olarak uygulanacaktır.

Şimdiden keyifli tatiller dileriz. Sorularınız için bizi, 0212 334 2828 numaralı hattan her zaman arayabilirsiniz.