Miami Uçak Bileti

En ucuz Miami uçak bileti fiyatı

Nereden Istanbul Havalimanı
Nereye Miami International Airport
Havayolu Şirketi British Airways
Uçuş Süresi 27:58
TRY 26501.00

Uygun Miami Uçak Bileti Fiyatları

IST Istanbul, Türkiye - Istanbul Havalimanı
MIA Miami, United States - Miami International Airport
12.01.2024 30.07.2023
British Airways
26501.53 TRY
ADB İzmir, Türkiye - Adnan Menderes
MIA Miami, United States - Miami International Airport
15.01.2024 02.08.2023
United Airlines
27006.84 TRY
ESB Ankara, Türkiye - Esenboga
MIA Miami, United States - Miami International Airport
16.01.2024 03.08.2023
SWISS
30245.21 TRY
ADA Adana, Türkiye - Sakirpasa
MIA Miami, United States - Miami International Airport
19.01.2024 05.08.2023
Delta Air Lines
32302.44 TRY
AYT Antalya, Türkiye - Antalya Airport
MIA Miami, United States - Miami International Airport
08.01.2024 27.07.2023
British Airways
26914.90 TRY

Miami uçak bileti ile ilgili sorular

En ucuz Miami uçak bileti fiyatları nedir?

Ekim Ayı Vergi dahil gidiş-dönüş Miami uçak bileti 5609.58 TL başlayan fiyatlarla.

Miami uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Miami Uluslarası Havalimanı'na uçuşlar bulunmaktadır.

İstanbul - Miami direk uçuş var mı?

İstanbul - Miami THY direk uçuş vardır.

Miami yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Miami İstanbul direk uçuşla 11 saat 15 dakikadır.

İstanbul - Miami arası uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul - Miami direk uçuşla 12 saat 40 dakikadır.

Miami Hakkında

Genel Bilgiler

Amerika Birleşik Devletleri’nin popüler eyaletlerinden biri olan Florida’nın en gözde yelerinden Miami, Atlantik kıyısının güneydoğusunda bulunan bir liman kentidir. Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ikinci metropol şehri olan Miami aynı zamanda finans, ticaret, kültür, eğlence, medya ve sanat konusunda da Dünya’nın lider kentlerinden bir tanesidir. Forbes tarafından da Amerika’nın En Temiz Kenti seçilen bu yer Latin Amerika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. 

Dünya’nın en popüler limanlarından birine sahip olan Miami, Cruise yolcu limanına sahiptir. Amerikan-Küba nüfusunun oldukça fazla olduğu şehir bir zamanlar Kübalılar tarafından yöneltilmekteydi. Fidel Castro’nun hâkimiyeti altında olan şehre 1959 sonrası birçok Kübalı göç etmiştir. Bu sebeple de kentin kültürel ve ticari yönü oldukça gelişmiştir. 20. Yüzyılın başlarında ise Bahamalar ve Afro-Amerikanların bölgeye göç etmesi nüfusun artarak şehrin kozmopolit bir yapıya bürünmesine sebep olmuştur. 

Türkiye ile arasında yaklaşık 7 saat zaman farkı vardır. Yani Miami saati Türkiye’ye göre 7 saat geridedir. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde yer alan Miami’de Amerikan doları kullanılmaktadır. Her açıdan farklı özelliklere sahip olan bu kenti ziyaret etmek için hemen bugün en ucuz uçak bileti almak amacıyla, en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com’a girebilir ve Güney Amerika’nın en önemli tatil noktalarından olan Miami’ye en ucuz ve indirimli fiyatlarla güvenli ve konforlu uçabilirsiniz.

Temel Bilgiler

T.C vatandaşı Umuma Mahsus, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaport sahipleri Amerika Birleşik Devletleri diplomatik temsilcilikleri üzerinden vize almalıdır. Amerika vizesi için ABD Ankara Elçiliği veya Başkonsolosluğuna başvurulabilir.


Özel BilgilerTurist Vizesi

İşlem süresi: 10-15 gün

Vize Ücreti: 160 USD 

Başvuru sırasında gerekli belgeler

 • Ticaret odası faaliyet belgesi
 • Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
 • Vergi levhası fotokopisi
 • İmza sirküleri fotokopisi
 • SSK işe giriş belgesi ( Barkodlu )
 • Son 3 aylık kaşeli ve imzalı maaş bordrosu
 • E-devlet sistemi üzerinden alınmış SGK 4A hizmet dökümü
 • Konsolosluğa hitaben antetli kağıda yazılmış ingilizce dilekçe aslı
 • Uçak bileti
 • Otel rezervasyonu
 • Son 6 aylık banka hesap dökümü ( banka şubesinden kaşeli ve imzalı )
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • E-devlet sisteminden alınmış tam tekmil aile vukuatlı nüfus kayıt örneği 
 • Online olarak doldurulmuş DS160 başvuru formu
 • 2 adet son 6 ay içerisinde çektirilmiş 5X5 ölçülerinde gözlüksüz biometrik fotoğraf

Ticari Vize

İşlem süresi: 5-15 gün

Vize Ücreti: 160 USD 

Başvuru sırasında gerekli belgeler

 • Ticaret odası faaliyet belgesi
 • Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
 • Vergi levhası fotokopisi
 • İmza sirküleri fotokopisi
 • SSK işe giriş belgesi ( Barkodlu )
 • Son 3 aylık kaşeli ve imzalı maaş bordrosu
 • E-devlet sistemi üzerinden alınmış SGK 4A hizmet dökümü
 • Konsolosluğa hitaben antetli kağıda yazılmış ingilizce dilekçe aslı
 • ABD de bulunan firmadan davet mektubu fotokopisi
 • Uçak bileti
 • Otel rezervasyonu
 • Son 6 aylık banka hesap dökümü ( banka şubesinden kaşeli ve imzalı )
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • E-devlet sisteminden alınmış tam tekmil aile vukuatlı nüfus kayıt örneği 
 • Online olarak doldurulmuş DS160 başvuru formu
 • 2 adet son 6 ay içerisinde çektirilmiş 5X5 ölçülerinde gözlüksüz biometrik fotoğraf

Öğrenci Vizesi


Konsolosluk

Adres: Atatürk Bulvarı No:110 Kavaklıdere Ankara


Tel: +90 (312) 4555555

Tel: +90 (312) 4670019

Fax: +90 (312) 4661586
Fax : +90 (312) 4670019
E-Posta : AnkaraProtocol@state.gov
Web: https://tr.usembassy.gov/tr/


Fahri Konsolosluk

Miami’de tropikal muson iklimi hâkimdir. Bu sebeple yazları sıcak ve nemli bir iklim bölgeyi etkilemektedir. Eğer yaz aylarında Miami’ye seyahat etmeyi düşünüyorsanız Haziran ve Eylül ayları arasında bol bol yağan yağmurlara hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. Yaz aylarında ise ortalama sıcaklık 24 ila 35 derece arasında değişmektedir. Miami’ye gezmek için gitmek isteyenler bahar aylarından Mart, Nisan ve Mayıs’ı kış aylarından ise Ocak ve Şubat’ı tercih edebilirler. 

Miami’ye seyahat ederken her ihtimale karşı yanınızda yağmurluk ve hava değişiklerine uygun kıyafet bulundurmanızı öneririz. Miami içinen uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com üzerinden işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, istediğiniz dönem için önceden alacağınız uygun fiyatlı uçak bileti satın alarak Miami’ye en kolay ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Miami’ye her gün aktarmasız uçuş bulabilirsiniz Aktarmasız uçuşlarla yaklaşık 12 Saat 30 Dakika içerisinde Türkiye’den Miami’ye ulaşmanız mümkün. Türk Hava Yolları (THY) ile İstanbul Havalimanı’ndan Miami Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Miami’ye ABD Vizesi ile giriş yapabilir ve duruma ayrıca vize türünüze göre 6 ay boyunca ülkede kalabilirsiniz. Miami’ye ucuz uçak biletleri için sonfiyat.com sitesine girerek hem ucuz uçak bileti bulabilir hem de kampanyalı ya da indirimli uçuşları takip ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Miami oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Şehir içinde çeşitli ulaşım şekillerine sahip olmakla birlikte tüm ticari ve önemli turistik noktalara toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Tüm şehri kapsayan otobüs ağı sayesinde genellikle 20 dakikada bir eğer popüler bir noktaya gidecekseniz 5-10 dakikada bir otobüs bulmanız mümkün. Bir diğer alternatifiniz ise Metro kullanmak.

Tüm şehri çevreleyen metro hattı ile tüm turistik noktalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Otobüs ve Metrolarda seyahat ücreti ise 2,25 dolardır. Dilerseniz günlük, haftalık ve aylık geçişten Easy Card aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Eğer gideceğiniz yerlere taksi aracılığıyla ulaşacaksanız biraz tuzlu fiyatlarla karşılaşacağınızı bilmenizde fayda var. Aynı zamanda gideceğiniz bölgeye göre taksi fiyatlarında değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. 

Eğer popüler bir yere gidecekseniz daha pahalı taksi fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Miami Havalimanı şehirden yaklaşık 10 km. Uzaklıkta bulunmaktadır. Taksi aracılığıyla yaklaşık 15 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Bir diğer alternatifiniz ise MİA Mover treni ile Miami Uluslararası Havalimanı Metro İstasyonuna ulaşabilir ve 15 dakikada bir hareket eden metrobüslere binerek uygun fiyatlara şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Diyelim ki tüm en ucuz uçak bileti tarihleri için,ucuz bilet alma siteleri içinde en iyilerinden biri olan sonfiyat.com’a girdiniz. Uçacağınız güne en uygun ve en ucuz uçak biletini Türk Hava Yolları şirketinden buldunuz ve aldınız, ardından uçuş saatinize uygun araç kiralama ya da transfer hizmeti satın alarak Miami uçuşunuzu, uçuş öncesi ve uçuş sonrasını konforlu hale getirebilirsiniz.

Kış mevsiminin pek uğramadığı ve güneşin her daim gülümsediği bir kent olan Miami, turizm konusunda Dünya’nın önde gelen şehirleri arasında yer almaktadır. Eşsiz plajları, rengârenk caddeler ve nefes kesen manzaralarıyla herkesi büyüleyen bu yer, yaz tatiliniz için mükemmel bir seçenek diyebiliriz. Kendi içerisinde 25 ayrı bölgeye ayrılan Miami’de en popüler olan konaklama bölgesi ise South Beach’tir. 

Butik otellerden lüks otellere kadar çeşitli seçenekler sunan Miami’de konaklamak için Delano South Beach, Casa Boutique Hotel, Boutique 18, Miami Hostel, Kimpton EPIC Hotel, Four Seasons Hotel Miami, Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Downtown tercih edebilirsiniz. Miami seyahatinizi planlarken otel rezervasyonlarınızı 2-3 ay öncesinden yapmanızı tavsiye ederiz böylelikle daha uygun fiyatlı avantajlardan faydalanabilmeniz mümkün. 

Tatiliniz için otel rezervasyonu yaparken aynı tarihlerde Miami’ye ucuz uçak bileti almak amacıyla, en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com’dan gidiş dönüş uçak biletinizi indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Her seviyede bütçeye hitap eden bir şehir olan Miami’de konaklama için en çok South Beach bölgesi en çok kalınan bölgelerdendir. Miami’de kalacağınız bölgeyi ve konaklayacağınız oteli seçtikten sonra en uygun uçak bileti fiyatları için sonfiyat.com adresine başvurabilirsiniz.

Miami renkli yaşam stili ve okyanus manzarasıyla, Karayipler ve Latin Amerika’dan etkilenen karma bir lezzet kültürüne sahiptir. Çeşitli lezzetlerin bir karması olan Miami Mutfağı, Amerikan, Latin ve Karayip mutfaklarını birleştirerek Floribbean Mutfağı adı altında kendine özgü bir mutfak geliştirmiştir. 

Küba sandviçi, medianoche, küba kahvesi, kroket, picadillo, cachapa, pasteles de Coco, steak popüler lezzetlerden bazıları. Siz de yurt dışı ve Türkiye uçak bilet fiyatları için sonfiyat.com web sitesine göz atarken, Miami’ye uçak bileti fiyatlarına bakabilir, gün içerisinde yakaladığınız indirimli uçak bileti promosyonlarından faydalanıp Miami içinen ucuz uçak biletini satın alarak bu zengin mutfağı tatmaya gidebilirsiniz.

Miami’de yemek yenilebilecek bazı mekânları sizler için derledik;

 • Juvia
 • KYU
 • Pubbelly Sushi & Pubbelly
 • Komodo
 • Catch
 • Cecconi’s
 • Fratelli Lyon
 • Nemo
 • Joe’s Stone Crab
 • Zak the Baker
 • Segafredo L’Originale
 • Versailles
 • Smith & Wollensky
 • Quattro Gastronomie Italiana
 • Prime 112 
 • Casa Tua
 • The Bazaar by Jose Andres
 • The Cypress Room
 • Dolores But You Can Call Me Lolita

Miami Beach

Miami Beach, Atlantik Okyanusu ve Biscane Körfezi arasında yer alan doğal ve yapay pek çok adacık üzerine yerleşmiş plajları, kültürel fırsatları ve alışveriş mekanlarıyla ailecek tatil yapabileceğiniz güvenli bir sayfiye bölgesi. Miami Beach ayrıca eğlenmek isteyenler için de hareketli bir gece hayatı vaat ediyor.

South Beach

Miami Beach’e komşu olan South Beach, komşusuyla benzer özellikler taşısa da ailelerden çok daha genç yaştaki gezginlerin ve yerel halkın tercih ettiği bir yer. Özgün tasarımlara sahip binalarıyla pek çok sosyal ve kültürel organizasyona ev sahipliği yapan bölge, yerel kültürü tanımak ve uzunca bir şeride yayılan kumsalında güneşin tadını çıkarmak için ideal.

Ocean Drive

Ünlü Scarface filminden tanıdığımız Ocean Drive, lüks ve renkli eğlence hayatının 7/24 aktığı bir cadde. South Beach sınırları içinde bulunan bölge; butik oteller, barlar, kafeler ve restoranların bulunduğu oldukça canlı bir yer. Cadde, South Beach’ten başlayarak Miami Beach’e kadar uzanıyor.

Little Havana

Küba’dan gelen göçmen nüfusa ev sahipliği yapan Little Havana, yani Küçük Havana, Miami’deki pek çok sosyal ve kültürel aktivitenin merkezi durumunda. Adeta küçük bir Latin Amerika yerleşim bölgesini anımsatan Little Havana, yıl boyunca düzenlenen çeşitli festivaller ve panayırlarla yerli halkın yaşam tarzlarını gözlemleme imkanı sunarken aynı zamanda Latin mutfağının da lezzetli örneklerini tatma fırsatı tanıyor.

Bayside Marketplace

1980’lere kadar marina niyetine kullanılan bir bölge üzerine inşa edilen Bayside Marketplace, Miami şehir merkezinde pek çok restoran, mağaza ve eğlence merkezini içinde barındıran gözde bir yer. Her yaş kesimine ve zevke hitap eden tesis her gün farklı farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Hollywood ünlülerinin sıklıkla tercih ettiği Bayside Marketplace aynı zamanda dünyanın dört bir yanından turistleri de ağırlıyor.

Everglades National Park

Everglades National Park yani Everglades Ulusal Parkı, South Beach’e 48 km uzaklıkta olan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer eden önemli bir yer. ABD’nin en büyük 3. ulusal parkı olma ünvanını taşıyan park 610 bin metrekarede daha büyük bir alanı kaplıyor. 1947’de yılında açılan parkın en önemli özelliği ise yeryüzünde var olan tüm ağaç türlerini barındıran dünyadaki üç yerden birisi olması. Okeechobee Gölü ve Kissimee, Myakka, Peace ve Caloosahatchee nehirlerini içinde barındıran park aynı zamanda pek çok su kuşu, sürüngen ve kara memelisine ev sahipliği yapıyor.

Vizcaya Müzesi ve Bahçeleri

Eski ismiyle Villa Vizcaya İtalyan Rönesans bahçeleri, şimdiki adıyla Vizcaya Müzesi ve Bahçeleri, halka açık ve görkemli düğünlerin düzenlendiği bir yer. Özellikle yerel kabilelere ait tarihi kalıntıları ve doğa manzarası ile hem turistlerin hem de fotoğrafçıların oldukça ilgisini çekiyor. Eskiden iş adamı James Deering’e ait olan villa 20. yüzyıl mimarisi ve bahçeleriyle günümüzde müze olarak turistleri ağırlıyor.

Fairchild Tropikal Botanik Bahçesi

Fairchild Tropikal Botanik Bahçesi, 83 hektar alana yayılmış içinde ender bulunan tropik bitkileri barından büyük bir botanik bahçe. 1938 yılında halka açılan Fairchild Tropikal Botanik Bahçesi müze, laboratuvar, öğrenim merkezi ve koruma araştırma tesisi gibi pek çok farklı bölümü içinde bulunduruyor. Adını ünlü bitki araştırmacısı David Fairchild’dan alan bahçeye 45.000 üye ve 1200’den fazla gönüllü sayesinde 20.000’den fazla bitki çeşidine ev sahipliği yapıyor.

Miami tropik coğrafyası gibi kültüre sanat aktiviteleriyle de oldukça ünlü bir şehirdir. Her yıl yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapan bu kentte. Festivallerden şenliklere, konserlere, tiyatrolara ve de müze, fuar, sergilere katılmanız mümkün. Yıl boyunca düzenlenen farklı etkinliklere katılmak için dilerseniz seyahatinizi buna göre planlayabilir sonfiyat.com üzerinden ilgili ayda gerçekleşecek olan etkinliklere göre biletinizi satın alabilirsiniz.

 • Miami Kent Balesi
 • Miami Karnavalı (Mart)
 • Uluslararası Hispanic Tiyatro Festivali (Mayıs-Haziran)
 • Miami Reggae Festivali (Ağustos)
 • Miami Kitap Fuarı (Kasım)

Sınırları olmayan ve rengârenk bir gece hayatına adım atmaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız Miami tam size göre. Happy Hour konseptli çılgın House partilerden lüks gece kulüplerine kadar birçok seçeceği bir arada bulabileceğiniz Miami’de gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmekte. Miami’de eğlenebileceğiniz bazı mekânları sizler için listeledik:

 • Purdy Lounge
 • Skybar
 • Magic City
 • Churchill’s Pub
 • Nikki
 • Blackbird Ordinary
 • Club 50
 • Blue Martini Brickell
 • King of Diamond
 • Club Space
 • Bongos Cuban Cafe
 • Wood Tavern
 • Ball & Chain

Miami alışveriş konusunda genellikle lüks markaların çoğunlukta olduğu bölgelerden birisidir diyebiliriz. Midtown ve Wynood arasında yer alan Design District ise bunlardan bir tanesidir.  Cartier, Emilio, Pucci, Celine, Louis Vuitton, Hermes ve daha birçok lüks markanın bulunduğu bu bölgeyi mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Açık alışveriş merkezleriyle meşhur olan Miami’de alışveriş yapabileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz: 

 • Sawgrass Mills
 • Miracle Mile
 • Coral Gables
 • Design District
 • Lincoln Road & Collins Avenue
 • Bayside Marketplace

Miami’de bulabileceğiniz çeşitli türden alışveriş merkezlerini sizler için derledik: 

 • Bal Harbour Shops
 • Aventura Mall
 • Collannade Outlets
 • Sawgrass Mill Outlet Mall
 • Dolphin Mall
 • CocoWalk
 • Dadeland Mall

Miami’de yılın farklı zamanlarında çeşitli festivaller düzenlenmektedir. Bu festival zamanlarını önceden takip ederek sonfiyat.com üzerinden ilgili ayın en ucuz uçak biletleri hangi havayolu şirketinde var diye bakabilir, örneğin THY ile ekonomik uçak bileti fiyatları ile İstanbul-Miami ucuza uçak bileti satın alarak uçabilirsiniz.

 • Art Deco Weekend (Ocak)
 • Lifetime Miami Maratonu (Ocak)
 • Coconut Grove Sanat Festivali (Şubat)
 • Miami Uluslararası Bot Şovu (Şubat)
 • Food Network South Beach Şarap ve Yiyecek Festivali
 • Miami Uluslararası Film Festivali (Şubat-Mart)
 • Ultra Müzik Festivali (Mart)
 • Winter Music Conference (Mart)
 • Miami Beach Onur Haftası (Nisan)

Miami için tarihi ve kültürel önemli günlerden bazıları şunlardır:

 • Martin Luther King Jr. Doğum Günü (18 Ocak)
 • George Washington Doğum Günü (15 Şubat)
 • Memorial Anma Günü (30 Mayıs)
 • ABD Bağımsızlık Günü (4 Temmuz)
 • Labor Day (5 Eylül)
 • Kolombus Günü (10 Ekim)
 • Gaziler Günü (11 Kasım)
 • Şükran Günü (24 Kasım)
 • Noel Günü (26 Aralık)

 • Four Seasons Hotel 
 • Faena Hotel
 • Delano
 • The Tides
 • SLS Hotel South Beach 
 • Fisher Island
 • W South Beach
 • The Setai
 • Mondrian South Beach
 • Gansevoorth South
 • Shore Club
 • Loews
 • Mandarin Oriental
 • Shelley Hotel
 • Circa 39 
 • South Beach Hostel
 • Habitat Residence
 • YVE Hotel

Kış mevsiminin pek uğramadığı ve güneşin her daim gülümsediği bir kent olan Miami, turizm konusunda Dünya’nın önde gelen şehirleri arasında yer almaktadır. Eşsiz plajları, rengârenk caddeler ve nefes kesen manzaralarıyla herkesi büyüleyen bu yer, yaz tatiliniz için mükemmel bir seçenek diyebiliriz. Kendi içerisinde 25 ayrı bölgeye ayrılan Miami’de en popüler olan konaklama bölgesi ise South Beach’tir. 

Butik otellerden lüks otellere kadar çeşitli seçenekler sunan Miami’de konaklamak için Delano South Beach, Casa Boutique Hotel, Boutique 18, Miami Hostel, Kimpton EPIC Hotel, Four Seasons Hotel Miami, Hampton Inn & Suites by Hilton Miami Downtown tercih edebilirsiniz. Miami seyahatinizi planlarken otel rezervasyonlarınızı 2-3 ay öncesinden yapmanızı tavsiye ederiz böylelikle daha uygun fiyatlı avantajlardan faydalanabilmeniz mümkün. 

Tatiliniz için otel rezervasyonu yaparken aynı tarihlerde Miami’ye ucuz uçak bileti almak amacıyla, en uygun uçak bileti sitesi sonfiyat.com’dan gidiş dönüş uçak biletinizi indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Her seviyede bütçeye hitap eden bir şehir olan Miami’de konaklama için en çok South Beach bölgesi en çok kalınan bölgelerdendir. Miami’de kalacağınız bölgeyi ve konaklayacağınız oteli seçtikten sonra en uygun uçak bileti fiyatları için sonfiyat.com adresine başvurabilirsiniz.

Miami Uçak Bileti Fiyatları

IST Istanbul, Türkiye - Istanbul Havalimanı
MIA Miami, United States - Miami International Airport
12.01.2024 30.07.2023
British Airways
26501.53 TRY
ADB İzmir, Türkiye - Adnan Menderes
MIA Miami, United States - Miami International Airport
15.01.2024 02.08.2023
United Airlines
27006.84 TRY
ESB Ankara, Türkiye - Esenboga
MIA Miami, United States - Miami International Airport
16.01.2024 03.08.2023
SWISS
30245.21 TRY
ADA Adana, Türkiye - Sakirpasa
MIA Miami, United States - Miami International Airport
19.01.2024 05.08.2023
Delta Air Lines
32302.44 TRY
AYT Antalya, Türkiye - Antalya Airport
MIA Miami, United States - Miami International Airport
08.01.2024 27.07.2023
British Airways
26914.90 TRY

Amerika Birleşik Devletleri Ülke Bilgileri

Resmi Adı: Amerika Birleşik Devletleri (US)
Kıta: Kuzey Amerika (Amerika)
Başkenti: Washington
Telefon Kodu: +1
Para Birimi: USD (Dolar)
Konuşulan Diller: İngilizce, İspanyolca, Fransızca

Miami Hava Durumu

Miami
US .
26 °c
kapalı
2023-12-05 12:00:00

24 °c
24 °c
2023-12-06 12:00:00

20 °c
20 °c
2023-12-07 12:00:00

20 °c
20 °c
2023-12-08 12:00:00

22 °c
22 °c
2023-12-09 12:00:00

24 °c
24 °c

Diğer Amerika Birleşik Devletleri Destinasyonları

Etkinlikler