Yassı Ada’da Bir İnci | Katre Island Hotel

16.08.2021,

Yassı Ada’da bir inci sizleri bekliyor. Romantik akşamlarınıza eşlik edecek Katre Island Hotel’de kendinizi farklı bir dünyada hissedebilirsiniz. Eşsiz gündoğumu ile enerjinizi toplayıp, tüm adayı gezmek için kendinize bir fırsat yaratabilirsiniz.

Katre Island Hotel sıradışı manzarası ve dizaynı ile size kendinizi İstanbul’dan çok başka bir yerde hissettirecek. Tesiste sizin için hazırlanmış menüler, özel menülerden tercih ederek tatil zamanınıza lezzet katabilirsiniz. Özellikle gün batımı ile meşhur olan Katre Island Hotel, gün ışıklarının çok farklı tonlarını size tattıracak. Balayı tatili, romantik tatiller ya da küçük kaçamaklar için Katre Island Otel’i tercih edebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirecek bu tatile hazır mısınız?

Marmara'nın kalbinde eşsiz bir keşif olan Katre Island Hotel, nazik hizmete ve sıcak misafirperverliğe değer verenler için eşi benzeri olmayan bir tercihti. Katre Island Hotel, İstanbul’ya yakın tatil yeri olma özelliğiyle de gönlünüzü fethedecek. Şehrin koşuşturmacasının uzağında, hayatın çok daha güzelleştiği muazzam bir ada var. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda yer alan Katre Island Hotel'de İstanbul'un silüetinin ve Marmara Denizi'ne bakan Prens Adaları'nın nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız.


Stresli iş hayatında, yoğun günlük rutinlerden uzaklaşmak için harika bir yer. Katre Island Hotel'in huzur veren atmosferinde, hayata çok daha anlamlı bakacaksınız. Sonsuz  mavinin ve büyüleyici yeşilin muhteşem manzarasına bakan İstanbul Restaurant'ta romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da Fener Bistro'da sakin bir akşam yemeği deneyimi yaşayabilirsiniz. Katre Island Hotel, misafirlerine farklı etkinliklere ev sahipliği yapma ve adada konaklama imkânı sunarken, aynı zamanda gözlerden uzak bu adayı tam anlamıyla keşfetmenizi de sağlıyor.

Detayli bilgi için: yardim@sonfiyat.com  ya da 0212 334 26 53 & 0532 767 14 93 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

Keyifli tatiller dileriz.