Air Astana: Almati-İstanbul Uçuşları Artıyor

09.09.2021,

Air Astana: Almati-İstanbul arasında uçuşlar artıyor. Artık haftanın belirli günlerinde daha sık olabilecek şekilde uçuş planınızı yapabileceksiniz.

Almati-İstanbul Uçuşları Hakkında Bilgilendirme

 Air Astana İstanbul uçuş sayılarını artırıyor. 17 Eylül 2021’den itibaren İstanbul - Almatı arasında Salı ve Pazar günleri uçuşlarına ek olarak Cuma günü uçuşlarını da ekleyecektir. İstanbul - Nur-Sultan arasında sadece Perşembe günleri gerçekleşen uçuşlar bir süre daha bu şekilde devam edecektir.

Air Astana ayrıca, 7 Eylül 2021 tarihi itibariyle Kiev - Nur-Sultan arasında Perşembe günleri ek sefere başlamıştır. Artık Kazakistan ve Ukrayna’nın başkentleri arasında Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri olmak üzere haftada üç gün uçuş gerçekleştirilecektir. Bunun yanı sıra Air Astana, Çarşamba , Cumartesi ve Pazar günleri Kiev - Almatı uçuşları gerçekleştirmektedir.

Air Astana'nın 18 Eylül 2021’den itibaren Çarşamba ve Cumartesi günleri Londra’dan Nur-Sultan’a direkt uçuşlara yeniden başlayacağını da hatırlatmak isteriz.

 Sizlerden seyahat edilecek olan ülkelerin uygulanmakta olan güvenlik önlemlerini kontrol etmenizi ve sorunuz olursa, 0212 334 2828 numaralı hattan bizi aramanızı rica ederiz.