Abu Dubai’ye Karantinasız Seyahat

07.09.2021,

5 Eylül 2021'den itibaren, COVID-19'a karşı aşıları tamamlanmış olan misafirlerimizin karantinaya alınmadan Abu Dabi'ye seyahat edebileceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık aşılı olan misafirlerimiz karantinasız Abu Dubai’ye giriş yapabilecekler.

 

Sizler uçmadan önce bilmeniz gereken her detayı ekibimizde bulabilirsiniz. Ayrıca yeni Uçuşa Uygunluk hizmetimizle seyahatleriniz için COVID-19 gereksinimlerinin tamamını sizlere ileteceğiz. Sizler de tatillerinizi planlamak için daha az; tadını çıkarmak için daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

 

                                                              5 Eylül'den itibaren yeni karantina ve test süreleri

 

Aşı durumu

Seyahat başlangıç ülkesi

Karantina

COVID-19 PCR testi

Aşı olmuş

Yeşil liste ülkesi

Karantina yok

Varışta ve 6. Günde test

Liste harici ülkeler

Karantina yok

 Varışta, 4. Gün ve 6. Günde test

Aşı olmamış

Yeşil liste ülkesi

Karantina yok

Varışta, 6. Gün ve 9. Günde test

Liste harici ülkeler

10 gün

Varışta ve 9. Günde test

 

 

5 Eylül'den itibaren PCR testi

 

Abu Dabi'ye uçan tüm misafirlerin, uçuşlarının kalkış saatinden 48 saat önce alınmış bir PCR testine ihtiyaçları olacaktır. ICA Smart Travel Service (ICA Akıllı Seyahat Hizmeti) aracılığıyla kayıt olduklarından emin olmaları yeterlidir. Aşı bir giriş koşulu değildir. Abu Dabi'den transit geçiyorlarsa, nihai varış noktalarına bağlı olarak kalkıştan 72 saat önce bir teste ihtiyaçları olacaktır fakat ICA kaydı gerekli değildir.

 

4 Eylül 2021'e kadar mevcut test ve varış prosedürleri yürürlükte kalacaktır. Tüm ayrıntılar için Abu Dhabi Travel Information (Abu Dabi Seyahat Bilgileri) sayfasını ziyaret etmelisiniz. Misafirlerimiz seyahate çıkmadan önce her zaman en son bilgiler için etihad.com/destinationguide adresini kontrol etmelidir.

 

Detaylı bilgi için bizi 0212 334 2828 numaralı hattan her zaman arayabilirsiniz.