Onur Air Uçak Bileti

En Ucuz Onur Air Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları

Onur Air Hakkında

Onur Air Hakkında

1992 yılında kurulmuş olan İstanbul merkezli Onur Air, Türkiye’nin özel özel havayolu şirketlerinden biridir. 2003 yılında özel sektöre de açılan iç hat hava taşımacılığı ile iç hatlarda uçuşa başlayan ilk özel havayolu olmuştur.

Kurulduğundan bugüne kadar 95 milyonu aşkın yolcu taşıyan Onur Air, bugün uçuşlarının tamamını Airbuslardan oluşan 28 uçaklık bir filo ve 2000’e yakın personel ile gerçekleştirmektedir.

Onur Air Uçuş Noktaları

Bugün iç hatlarda 14 önemli noktaya, dış hatlarda ise 25 ayrı ülkede 120’den fazla noktaya tarifeli ve tarifesiz uçuşlar düzenlemektedir. Haziran 2018 tarihinden itibaren 2 yeni uçağı filosuna kazandıran Onur Air, haftalık tarifeli uçuş sayısını 280’e çıkarmıştır.

Siz de hemen bugün Onur Air’in uçuş yaptığı 120’den fazla noktadan birine uçmak için, en uygun uçak bileti sitesi olan sonfiyat.com’a girebilir ve en ucuz, indirimli fiyata uçak bilet, alabilir, Onur Air ile güvenli ve konforla uçabilirsiniz.

Onur Air Sadakat Programı

Onur Extra ile müşteri sadakat programı çalıştıran Onur Air, bu sayede müşterilerine hem hızlı ve kolay rezervasyon imkânı sağlamakta hem de ödül puan ve üyelere özel kampanyalarla uygun fiyatlı ve hesaplı uçuş fırsatları yaratmaktadır.

Onur Air İletişim Bilgileri

Onur Air Merkez Ofis Telefonu: +90 212 468 6687
Onur Air Çağrı Merkezi Telefonu: +90 850 210 6687 (ONUR)
Müşteri İlişkileri e-posta adresi: crm@onurair.com
Onur Air Kayıp Eşya Servis telefonu: +90 212 465 29 63
Onur Air Kayıp Eşya Servis e-posta adresi: lostandfound@onurair.com
Onur Air Web Sitesi: https://www.onurair.com

Onur Air Sosyal Medya Hesapları

Onur Air Facebook Adresi: https://www.facebook.com/onurair
Onur Air Twitter Adresi: https://twitter.com/OnurAir
Onur Air Yotube Adresi: https://www.youtube.com/onurair
Onur Air Instagram Adresi: https://www.instagram.com/onurair/
Onur Air Mobil Android Uygulaması: Tıkla İndir
Onur Air Mobil iPhone Uygulaması: Tıkla İndir
Onur Air ile uygun fiyatlara uçmak için sonfiyat.com’a girerek, dilediğiniz tarihler ve uçuş bölgelerine, en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla bilet alabilir; güvenli ve konforlu bir havayolu ile uçabilirsiniz.