AtlasGlobal Uçak Bileti

En Ucuz AtlasGlobal Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları

AtlasGlobal Hakkında

AtlasGlobal Hakkında

2001 yılında Türkiye’de kurulan Atlasglobal aynı yıl ilk uçuşunu gerçekleştirmiş ve 2004 yılında hava taşımacılığında uluslararası kalite ve konfor standartlarını sunmak amacıyla iç ve dış hat tarifeli uçuşlarına başlamıştır.

Türkiye’deki IOSA sertifikalı ilk IATA üyesi özel havayolu olan Atlasglobal, kısa süre içerisinde uçuşlarını %80 oranında arttırmış ve 2 uçakla başladığı serüveni bugün 26 uçaklık bir filo ile sürdürmektedir.

AtlasGlobal Uçuş Noktaları

35 farklı ülkede 50’den fazla noktaya uçmakta olup Türkiye içinde ve Asya, Rusya, BDT Bölgesi, Orta Doğu ve Avrupa’ya tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir. Hemen bugün AtlasGlobal ile en ucuz uçak bileti için, en uygun uçak bileti sitesi olan sonfiyat’a girebilir ve AtlasGlobal’in uçuş yaptığı bölgelere en ucuz, indirimli fiyatlarla bilet alabilir, güvenle ve konforla uçabilirsiniz.

AtlasGlobal Sadakat Programı

Atlasmiles müşteri sadakat programı oluşturan Atlasglobal, Bronz, Silver, Gold, Platinum gibi farklı kartlarla müşterilerine hem hızlı ve kolay rezervasyon imkânı sağlamakta hem de kart tipine göre puanlar, ayrıcalıklar ve üyelere özel kampanyalarla uygun fiyatlı ve hesaplı uçuş fırsatları yaratmaktadır.

Şirketlere yönelik Corparate Partners Miles ve çocuk yolcular için özel Atlas Junior Club kartlarla da farklı ayrıcalıklarını sunmaktadır.

AtlasGlobal İletişim Bilgileri

AtlasGlobal Merkez Ofis Telefonu: +90 212 663 20 00
AtlasGlobal Çağrı Merkezi Telefonu: +90 850 22 00 00
AtlasGlobal Müşteri İlişkileri e-posta adresi: yolcu@atlasglb.com
AtlasGlobal Kayıp Eşya Servis e-posta adresi: lf@atlasglb.com
AtlasGlobal Web Sitesi: https://www.atlasglb.com/

AtlasGlobal Sosyal Medya Hesapları

AtlasGlobal Facebook Adresi: https://www.facebook.com/Atlasglobal
AtlasGlobal Twitter Adresi: http://www.twitter.com/atlasglobal
AtlasGlobal Yotube Adresi: https://www.youtube.com/Atlasglobal
AtlasGlobal Instagram Adresi: https://www.instagram.com/atlasglobal
AtlasGlobal Mobil Android Uygulaması:Tıkla İndir
AtlasGlobal Mobil iPhone Uygulaması: Tıkla İndir

Siz de AtlasGlobal Havayolları ile uygun fiyatlara uçmak için sonfiyat.com’a girerek, dilediğiniz tarihler ve uçuş bölgelerine en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla bilet alabilir; güvenli ve konforlu bir havayolu ile uçabilirsiniz.